Free Mind Festival - Białystok 2010 - 24-26 września

>> FREE MIND SHOWCASE CONTEST & BATTLE

 

Zwycięzcy free mind festival 2011

showcase contest & battle

 

i miejsce - FAIR PLAY KWADRAT, nagroda o wartości 2000 zł oraz kupon cropp town 1500 zł

ii miejsce - BEST CREW, nagroda o wartości 500 zł oraz kupon cropp town o wartości 1000 zł

 

dZIĘKUJEMY ZA WASZĄ PASJĘ I GRATUJULEMY !!!

EKIPY FREE MIND 2011 <<

Jedziems

Ekipa Jedziems istnieje od lutego 2011 roku. Tworzy ją wielu ambitnych tancerzy, którzy na codzień rozwijają się w różnych stylach tanecznych, takich jak new age, contemporary, hip-hop czy house. Jak dotąd największym sukcesem grupy było dostanie się do finału Rytmu Ulicy w 2011 roku. Wszechstronność i pracowitość członków ekipy daje jednak szanse na dalsze osiągnięcia.

Best Crew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekipa Best Crew pochodzi z Torunia. Skupia grupę ludzi, którzy nastawieni są na wyczynowe treningi, pokonywanie barier umysłu i ciała, budowanie silnego charakteru oraz doskonalenie własnego stylu. Ci ludzie wiedzą czego chcą i po co wchodzą na salę! Każdy członek ekipy stawia na indywidualny rozwój dzięki czemu wspólnie tworzą zgrany mocny team. Dodatkowym atutem Best Crew jest to, że poza salą są przyjaciółmi. Pomaga im to współpracować ze sobą i szybko rozwiązywać powstałe konflikty. Główna ich zasada to jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

EMBI CREW

Trenujemy razem od 2009 roku, w miasteczku Rumia.  Naszą zajawką jest głównie hip hop, h-h newstyle, house. Podbijamy skilla uczestnicząc w warsztatach, zawodach, pokazach oraz projektach tanecznych. Tańczymy by inspirować... inspirujemy się by tańczyć.

 

YOUCANDOIT

Młoda i energiczna grupa tancerzy wybrana spośród wielu chętnych uczestników w drodze otwartego castingu. Najbardziej obiecujący tancerze, szkolący swoje umiejętności na wielu ogólnopolskich warsztatach. Stanowią mocny zespół instruktorów YOUCANDOIT Dance Studio, których zajęcia przyciągają wielu tancerzy. Tancerze działają w oparciu o umowy kontraktowe, które są dla nich przepustką do rozwoju umiejętności tanecznych w bardzo szybkim tempie, stanowią również możliwość wyjazdu do USA w celu chłonięcia umiejętności od najlepszych choreografów ze Stanów, który otworzy im drogę do profesjonalnej kariery.

 

 

FAIR PLAY KWADRAT

 

Grupa zdolnych, młodych, doświadczonych i wciąż rozwijających się tancerzy. Podopieczni Grupy Fair Play Crew. Pasjonaci i miłośnicy tańca, którzy każdą wolną chwilę spędzają na sali trenując i rozwijając technikę i warsztat. Kształcili się nie tylko pod okiem FPC, ale także u boku wielu znakomitych  choreografów i tancerzy z Polski i świata (Debbie Reynolds –LA, Millenium Dance Complex – LA). Fair Play Kwadrat to ekipa taneczna szkolona także pod kątem scenicznym. Ich doświadczenie i umiejętności pozwalają na wszechstronne stworzenie i dopasowanie do każdej koncepcji występu artystycznego.

Specjalizują się w takich stylach tanecznych jak: hip hop, new age, house, dancehall, contemporary a także high heels- czyli kobiecy taniec na szpilkach. Na swoim koncie mają udział w licznych pokazach, eventach, programach tv, turniejach, spektaklach, m.in.:

  • Rytm Ulicy Piła 2008 – I miejsce Hip Hop Formacje.
  • Rytm Ulicy Piła 2009 – I miejsce Hip Hop Formacje.
  • Wirująca Strefa Łomża 2010 – II miejsce Hip Hop Formacje
  • Miss Supranational
  • Spektakl „Metropolish“
  • Projekt „Różnorodności“ – pokaz mody Elwiry Horosz
  • Dance Sympozjum Chopin Inspired
  • Prestiżowy Turniej "KAMATA "w Belgii tylko dla zaproszonych ekip z całego świata
  • Rytm Ulicy Piła 2011 – II miejsce Hip Hop Formacje

o.c.b.

Grupa Original Crazy Breakers “OCB” istnieje od 2004 roku przy  klubie Kalina S.M. Rodzina kolejowa w Białymstoku pod kierunkiem Ziemowita Bogusławskiego . Aktywnie bierze udział w festiwalach tanecznych i turniejach na terenie całego kraju.  Pod czujnym okiem choreografa Ziemowita Bogusławskiego realizuje niesamowite choreografie prezentując swój zwariowany styl tańca. To grupa która ma swoją osobowość i  godnie prezentuje kulturę Hip-Hop w jej najlepszej formie poprzez  breakdance,  popping i locking.

Grupa ta ma na swoim koncie już liczne osiągnięcia. Jedne z najważniejszych to udział w Spektaklu „BREAK- Sztuka wojny” w reżyserii i choreografii Renaty Piotrowskiej wystawianego na deskach Teatru Studio w Warszawie i Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Zdobycie nagrody drugiego stopnia i za najlepsze show pokazem  tanecznym w „Karnawale Tanecznym 2010” zapoczątkowało koncepcję realizacji oryginalnych pokazów grupy  i w 2011 roku w Białymstoku w ”Karnawale Tanecznym” zaowocowało to zdobyciem Grand Prix tego festiwalu i zaproszeniem na pokazy w teatrze Kieleckiego Teatru Tańca – jednego z największych ośrodków tańca jazzowego w Polsce i na świecie.

Grupa  nadal aktywnie bierze udział w przedsięwzięciach tanecznych i teatralnych  na terenie całego kraju i szykuje się do nowych form pracy, rozwoju siebie poprzez taniec i kulturę Hip –Hop.

SKANDAL

BORN TO DANCE

FITNESS TRAPEZ GROCHÓWKA

KOLBA

Invisible soul crew

 

poza konkursem:

kolor KONKRET CREW

to nie tylko zespół utytułowanych tancerzy, który  z powodzeniem  podejmuje się  sportowej rywalizacji  w trakcie turniejów tańca, lecz także grupa artystów, która bierze udział w licznych pokazach tanecznych, okolicznościowych i charytatywnych, happeningach, projektach interdyscyplinarnych i wystawach.

to doświadczeni i pozytywni tancerze, którzy poprzez swoje taneczne szaleństwo, pozytywną nastawienie i pracowitość wnoszą do wszelkich projektów nowe pokłady energii i powodują, że zyskują one nową jakość.