Free Mind Festival - Białystok 2010 - 24-26 września

>> SCRATCH SESSION

 

ZWYCIĘzCY FREE MIND FESTIVAL 2011

SCRATCH SESSION

 

I MIEJSCE - DJ GUGATCH (MAD SKILLZ), 800 ZŁ ORAZ KUPON CROPP TOWN O WARTOŚCI 400 ZŁ

II MIEJSCE - DJ ZRYTY, KUPON CROPP TOWN O WARTOŚCI 400 ZŁ

 

dZIĘKUJEMY ZA WASZĄ PASJĘ I GRATUJULEMY !!!

REGULAMIN SCRATCH SESJA 2011

1.Oceniana jest technika, oryginalność, umiejętność improwizacji i kreatywność.

2.Punkty przyznawane są jedynie w II etapie, w kolejnych sędziowie decydują, który z zawodników powinien odpaść, który przejść do kolejnego etapu.

3.Zawodnik może używać jednego gramofonu i jednego miksera.
4. Zawodnik powinien pojawić się na zawodach zaopatrzony w slipmaty, systemy (igły), ewentualnie słuchawki.

5. Organizator zapewnia gramofony (Vestax PDX) oraz miksery (Vestax pmc 05 pro IV).

6. W zawodach może uczestniczyć każdy, warunkiem jest zakwalifikowanie się w eliminacjach- etap I.

I etap(eliminacje): zgłoszenia na podstawie przysyłanych plików mp3 zawierających max. 2min skreczy do podkładu, który można ściągnąć na stronie Free Mind Festival „zgłoszenia”.
 

II etap: Czołowa ósemka wyłoniona na podstawie eliminacji ma prawo wystąpić w finale (19 listopad, Białystok, Klub Fama). Każdy ze startujących otrzymuje ten sam specjalnie przygotowany miks 3 utworów, a następnie skreczuje używając dowolnych płyt winylowych i dowolnych dźwięków przez 3 min. Zgodnie z ilością uzyskanych punktów, zawodnicy zajmują przed następnym etapem miejsca od 1 do 8. set można pobrać na stronie free mind fesial, zakłądka "zgłoszenia"
 

III etap (ćwierćfinały): Pojedynki „jeden na jednego” - dwie rundy po 90 sekund do wylosowanych podkładów. Pierwsza osoba z listy walczy z ósmą, druga z siódmą, itd. (do następnego etapu przechodzą 4 osoby).
IV etap (półfinały): Do wylosowanych podkładów, zwycięzcy ćwierćfinałów skreczują w dwóch rundach, po 90 sekund.
 

V etap (finał): Dwie rundy po 2 minuty. Ponownie scratching do wylosowanych podkładów, ostatnie 60 sekund każdej rundy jest przeznaczone na drumming i inne techniki bez podkładu.

7. każdy ma prawo walczyć o nagrody: I miejsce- 800 zł oraz kupon cropp town o wartości 400 zł, II miejsce - kupon cropp town o wartości 400 zł

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub zagubione w miejscach festiwalowych.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje doznane przez uczestników w trakcie scratch sesji.

10. uczestnik odpowiada za rzeczy zniszczone przez niego na terenie obiektu, w którym odbywa się scratch sesja i w razie poniesienia szkód przez Organizatora pokrywa on koszty naprawy.

11.W obiektach festiwalowych obowiązuje całkowity zakaz zażywania wszelkich używek (w klubie fama bar otwarty od godz. 20.00)

12. Poprzez wzięcie udziału w scratch sesji uczestnik zgadza się na:

*umieszczenie pokazu w pamiątkowym DVD, które zostanie rozpowszechnione wśród dji, tancerzy, choreografów i publiczności (dostępne także w sprzedaży),

*wykorzystanie nagrań oraz zdjęć w celach promocyjnych, w tym udostępnienie materiałów telewizji (zwiastuny festiwalu, skróty imprezy), umieszczenie ich na stronie internetowej festiwalu i wszelkich materiałach promocyjnych rozpowszechnianych przez Organizatora oraz media patronujące.

13.  W przypadku nieprzestrzegania wyżej wymienionego regulaminu przez uczestnika Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania udziału w kolejnych etapach eliminacji, co jest jednoznaczne z wykluczeniem  z udziału w scratch sesji.

14.Poprzez udział w scratch sesji, uczestnicy akceptują warunki Regulaminu dla wszystkich uczestników FREE MIND FESTIVAL.