Free Mind Festival - Białystok 2010 - 24-26 września

>> BBOY CONTEST

ZWYCIĘzCY FREE MIND FESTIVAL 2011

BBOY CONTEST 1 VS 1

I MIEJSCE - RAJS, nagroda o wartości 200 zł oraz kupon cropp town 400 zł

II MIEJSCE - łĘCZYK, kupon cropp town 300 zł

 

BBOY CONTEST 3 VS 3

I MIEJSCE - EUDEZET SKILLZ, nagroda o wartości 800 zł oraz kupon cropp town 500 zł

II MIEJSCE - BONNIE & CLYDE & BUCK, kupon cropp town 500 zł

 

dZIĘKUJEMY ZA WASZĄ PASJĘ I GRATUJULEMY !!!

Jurorzy

 

 MARCIN "ROGAL" ROGALSKI

Tancerz breakdance, członek stowarzyszenia ENGRAM, tańczy od 12 lat, od 7 związany z białostocką grupą WHSB, z którą na przełomie lat osiągał liczne sukcesy na krajowej scenie b-boyingu m.in.: 2 miejsce (Warsaw Challenge/2005), 1 miejsce (Street Attack/2005), 1 miejsce (Warsaw Jam/2006), 1 miejsce (Krok Piskiego Stylu/2008), 1 miejsce (Your Move/2010), ponadto 1 miejsce jako ekipa Sharon  Stones (Koszalińska Wizja Breaka), 1 miejsce (Free Mind Festival). Był sędzią na zawonach m.in. Breakmania (2007, 2008), My Favourite Beats (2008), Octagon Polska (2008).

Wraz z ekipami WHSB orazFAIRPLAYCREWbył uczestnikiem wielu tanecznych projektów teatralnych i warsztatów tj. spektakl „Morosophus” (Grand Prix za najlepszy spektakl na BRUK-u w Gdyni, 2006), spektakl „Fizjotopia”, spektakl „Metropolish”. Zasiadał również w komisji wraz z legendarnym pionierem breakingu –  Ken Swiftem(USA) podczas warsztatów tanecznych w ośrodku dla Dzieci Ulicy w Namugongo (Uganda).

 

Piotr „Omel”OmeLIANIUK

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi z tytułem   magistra na Wydziale Tkaniny i Ubioru o specjalności Stylistyka Mody – projektowanie biżuterii. Obronił pracę magisterską na temat: „Street Art -grafitti jako wyraz swobodnej ekspresji pokolenia”. Urodzony w Białymstoku swoją przygodę z bboyingiem rozpoczął w 2000 roku, kiedy to założył grupę Freakish Style (FAHS) – jedną z pierwszych białostockich ekip. Występuje w niej do dnia dzisiejszego. Od 2003 jest członkiem ekipy hiphopowej Wiesz O Co Chodzi (WOCC). Uczestniczył w najważniejszych zawodach międzynarodowych takich jak Octagon Poland 2007 i Over The Top 2010 oraz w krajowych imprezach takich jak Circle Prinz Poland 2007. W wielu innych zajmował czołowe miejsca. Swoje umiejętności doskonalił na warsztatach prowadzonych przez bboyi takich jak: Ken Swift, Focus, Ata, Machine, Ness, Yan. Nadal bierze czynny udział w zawodach jako tancerz i juror.

 

Bartosz „Skoora” Bandura

jest współzałożycielem Sinior Skład Family. Wygrywał liczne zawody w kraju, jak i zagranicą. Redaktor Flava Dance Magazineoraz blogger portalu bboymagazine.com. Uczestnik 5. edycji „Over The Top”. Dziś dość często można spotkać go jako sędziego na zawodach tanecznych, bądź jako instruktora na licznych warsztatach. W tanecznym środowisku znany jest ze swojego Toprock & Up Styles. Swoje umiejętności szkolił pod okiem najlepszych: Ynot (Rock Steady Crew), Ken Swift (7 Gems), Flow Master (Footwork Fanatix), Alien Ness (Zulu Kingz) czy Rock Bandit (Forever We Rock). Wygrywał Top Rock Contest m.in. na „Walka o Miasto” (2006), „Breakreacja” (2007), „Circle Prinz Poland” (2007), „Mazoory Style Connection” (2009), „Lion Kingz Anniversary” (2009) czy „Runnin’ The Circle” (USA, 2011).