Free Mind Festival - Białystok 2010 - 24-26 września

>> BBOY CONTEST

ZWYCIĘzCY FREE MIND FESTIVAL 2011

BBOY CONTEST 1 VS 1

I MIEJSCE - RAJS, nagroda o wartości 200 zł oraz kupon cropp town 400 zł

II MIEJSCE - łĘCZYK, kupon cropp town 300 zł

 

BBOY CONTEST 3 VS 3

I MIEJSCE - EUDEZET SKILLZ, nagroda o wartości 800 zł oraz kupon cropp town 500 zł

II MIEJSCE - BONNIE & CLYDE & BUCK, kupon cropp town 500 zł

 

dZIĘKUJEMY ZA WASZĄ PASJĘ I GRATUJULEMY !!!

BBOY CONTEST <<

 

 

czyli otwarty turniej bboyingu, podczas którego odbędą się walki bboy'ów w kategoriach: 1vs1 oraz 3vs3. W każdym konkursie do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe i finansowe. Free Mind Bboy Contest jest okazją do zaprezentowania się bboyów oraz porównania swoich umiejętności oraz możliwości wymiany doświadczeń.

do bboy contest można się zgłosić, tylko poprzez odpowiednie wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

formularz znajdziecie tutaj

 

lista osób zgłoszonych do bboy contest 1 vs 1

L.P.

NAZWISKO

IMIĘ (KSYWA)

EKIPA

1.        

Złotkowski

Kacper (Kangur)

Bangers

2.        

Laszkowski

Kamil

DSP Squad

3.        

Laszkowski

Adrian

DSP Squad

4.        

Laszkowski

Robert

DSP Squad

5.        

Laszkowski

Krystian

DSP Squad

6.        

Nikiel

Patryk

DSP Squad

7.        

Kowalczyk

Marcin

DSP Squad

8.        

Kowalczyk

Marcin

DSP Squad

9.        

Purkewič

Pasha

Invisible soul crew

10.    

Grici?t?

Beatrič?

diva crew

11.    

Pysz

Tomasz (aka pyszek SS)

Sinior skład Family

12.    

Średziński

Karol

OCB

13.    

Średziński

Rafał

OCB

14.    

 Marciniak

Michał Artur

OCB

15.    

Wiśniewski

Dawid  (Wiśnia)

Oryginal Country B-BOYS Crew

16.    

 Mnich

Mateusz

Czocher Kakata

17.    

Łęczycki

Tomasz (Łęczyk)

Soul Storm

18.    

Trzeciak

Konrad

Białas

19.    

Riske

Michał  (Bboy Rajskee)

Sinior Skład / Eudezet Skillz

20.    

Aglamazyan

Erik

Growing Up Crew

21.    

Spaltabaka

Magda (aka bgirl Spalta)

FAHS

22.    

Żukowski

Krzysztof

Mocher Pikata

23.    

Lipka

Kamil

 

24.    

Ławecki

Błażej

Sinior Skład Family

25.    

Adamczyk

Mariusz(bboy Musiek)

 

26.    

Frąckiewicz

Piotr (Wilczek)

Młode Wilki

27.    

Szachniewicz

Andrzej

Wilki Wataha

28.    

Pietraszewska

Dominika

Wilki Wataha

29.    

 

(bboy seba)

Bboy Seba

 

 

UWAGA !!!

SPRAWDŹ CZY JESTEŚ NA LIŚCIE.

JEŚLI CIĘ NA NIEJ NIE MA  NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE WYKONAŁEŚ PRAWIDŁOWEGO ZGŁOSZENIA POPRZEZ FORMULARZ, BĄDŹ NASTĄPIŁ BŁĄD.

DANE BĘDZIE MOŻNA ZWEYFIKOWAĆ PODCZAS OPŁATY STARTOWEGO W DNIU IMPREZY, 19 LISTOPADA W KLUBIE FAMA (9.00 - 12.00)

 

 

lista osób zgłoszonych do bboy contest 3 vs 3

L.P.

NAZWISKO

IMIĘ (KSYWA)

 

EKIPA

1.       

Rzepecki

Patryk

Eudezet Skillz

2.       

 Łuniewski

Kamil

Szersza Akcja (JKP)

3.       

Kowalczyk

Marcin

DSP Squad

4.       

Żukowski

Krzysztof

Czocher Kakata

5.       

Aglamazyan

Erik

Growing Up Crew

6.       

Siwek

Kamil

Ciabolimki

7.       

Bierć

Jakub

O.C.B

8.       

Tulicki

Rafał

Alien Style

9.       

Perkowski

Mateusz

Szersza Akcja Clan

10.   

Kamiński

Radosław

O.C.B Gang

11.   

Łuczak

Konrad

SoulStorm Crew

12.   

Bogusławski

Ziemowit

Kinder Niespodzianki

13.   

Wasilewski

Mateusz

Bangers

14.   

Jankowski

Jan

Bangers 2

15.   

Frąckiewicz

Piotr

Młode Wilki Wataha

16.   

Łojewski

Damian

Sami Wiecie Kto

17.   

Mechuła

Mateusz

Młode Wilki

18.   

Pietraszewska

Dominika

Wilki Wataha

19.   

Sawicki

Bartłomiej

CATS CLAW CREW

20.   

Bakunowicz

Tomasz

Nowy Nimbus 3000

21.   

 

 

Invisible soul crew

22.   

 

 

Most Broken Crew

 

UWAGA !!!

SPRAWDŹ CZY JESTEŚ NA LIŚCIE.

JEŚLI NIE MA NA NIEJ TWOJEJ EKIPY  NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE WYKONAŁEŚ PRAWIDŁOWEGO ZGŁOSZENIA POPRZEZ FORMULARZ, BĄDŹ NASTĄPIŁ BŁĄD.

DANE BĘDZIE MOŻNA ZWEYFIKOWAĆ PODCZAS OPŁATY STARTOWEGO W DNIU IMPREZY, 19 LISTOPADA W KLUBIE FAMA (9.00 - 12.00)